Cihaz ne olursa olsun, PC, Mac, iOS, Android ve daha fazlası için uzaktan destek yazılımı ile her sorunu sorunsuz ve güvenli bir şekilde çözün. Saniyeler içinde bağlanarak müşteri memnuniyetini artırmaya ve destek maliyetlerini azaltmaya yardımcı olur.Bağlan. Çözün. Bitti.
Beklemeyi unut. Savaşta test edilmiş hız, ölçeklenebilirlik ve güvenilirlik ile en zorlu sorunu giderin.

Daha Akıllı Destek
Destek ekiplerinizi daha etkin bir şekilde izleyebilmeniz ve yönetebilmeniz için oturum ve çözüm verilerini gerçek zamanlı olarak bir araya getirir.

Basitçe Çözüldü
Herhangi bir iş akışına sorunsuz bir şekilde entegre edilebilecek kadar basittir ve terlemeden destek personeli tarafından hızla benimsenir.

LogMeIn Rescue, BT uzmanlarının ve müşteri destek ekiplerinin teknik sorunları PC, Mac, iOS ve Android cihazlarda sorunsuz ve güvenli bir şekilde çözmelerine yardımcı olur.

Bold360, müşteri katılım ekiplerine daha akıllı ve daha alakalı etkileşimler yapabilmeleri için her zaman müşteri yolculuğunun eksiksiz bir görünümünü sunar. .
GoToAssist, (Rescue Assist) BT destek yöneticileri, danışmanları ve profesyonelleri için uzaktan destek ve servis masası çözümleri sunar. Teknik sorunları hızla çözün ve müşteri memnuniyetini kolayca artırın.