LogMeIn Türkiye

GLOBAL İnternet Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti. (1999) ve GLOBALNET® İnternet Teknolojileri ve YAZILIM Tic. Ltd. Şti. (2011) şirketlerimizle DİJİTAL DÖNÜŞÜM SÜRECİNDEKİ Türkiye ve Yurtdışında 1000’i aşkın kurum ve kuruluşa bilgi ve birikimlerimiz yanında, tecrübelerimiz ile uzman teknolojik çözüm ve hizmetlerimizi, sağlam güvenilir altyapılarımız üzerinden, sürekli ve sürdürülebilir memnuniyet prensibi ile sunarak desteklemekteyiz.

GLOBALNET® olarak 2019 Yılında görüşmelere başlanılan süreçte 2020 Yılında LogMeIn Channel Partner anlaşması imzaladık.

  • LogMeIn İletişim ve İşbirliği (GoToMeeting, GoToWebinar, GoToTraining, join.me, OpenVoice ses hizmeti),
  • Kimlik ve Erişim Yönetimi (LastPass, LogMeIn Central, LogMeIn Pro, GoToMyPC),
  • Müşteri Katılım ve Destek (LogMeIn Rescue, Bold360, GoToAssist,)  çözümleri

Lisans satışları yanında, uzman ekiplerimizle analiz, kurulum, özelleştirme, iş süreçleri ve iş akışları uyarlama ve otomasyonu, yazılım erp, voip santral entegrasyonları, danışmanlık ve 7/24 sürekli teknik destek ve eğitim hizmetleri vermekteyiz.

Dünyanın en iyi 10 halka açık SaaS şirketinden biri ve birleşik iletişim ve işbirliği, kimlik ve erişim yönetimi ile müşteri katılımı ve destek çözümlerinde pazar lideri olan LogMeIn, neredeyse dünyanın her ülkesine yayılan milyonlarca müşteriye sahiptir. LogMeIn firması hakkında ayrıntılı bilgiye bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. https://logmein.globalnet.com.tr/logmein-inc-hakkinda/

GLOBALNET olarak gelişen ve büyüyen müşteri portföyümüz yanında, Türkiye’deki LogMeIn kullanıcılarına çözümleri etkin ve verimli kullanıma yönelik destek olmak üzere de çalışmakta ve LogMeIn ‘in Türkiye’deki geniş müşteri portföyünün daha da yaygınlaşması için kapsamlı tanıtım, seminer ve eğitim faaliyetleri yürütmekteyiz.

Bu yaklaşımlarımız ve hedeflerimiz doğrultusunda LogMeIn ürünlerine odaklanmış, Türkiye’deki en kapsamlı ekibe sahip tek İş Ortağı konumundayız. Lisans satışlarımız yanında sağladığımız kapsamlı hizmetlerle de liderlik sorumluluğunu üzerimize alarak ilerlemekteyiz.

Bünyemizdeki 11 çalışanımız, dış kaynak ve danışmanlarımızla 15 kişilik ekip yanında sağlam, güvenilir altyapılarımız ve güçlü iş ortaklarımızla sektörümüzde değer yaratarak müşterilerimize güvenilir, uzun vadeli sorunsuz çözüm ve hizmetler sunmakta, nitelikli ve kapsamlı projeler geliştirebilmekteyiz.

Uzun yıllardır internet teknolojilerine odaklı faaliyetlerimiz “alan adı, web sitesi, email, hosting, sanal sunucu, ssl, güvenlik, seo, sosyal medya ve dijital pazarlama” konularındaki uzmanlık ve tercübelerimizle sunucu bazlı On-Premise ya da Cloud sürümüne yönelik ihtiyaçlara hem sorunsuz çözümler sunabilmekte hem de sorunları hızlı şekilde giderebilmekteyiz.

LogMeIn ve GLOBALNET hakkında kapsamlı bilgilere sitemizden ya da kurumsal web sitemizi globalnet.com.tr ‘yi ziyaret ederek de ulaşabilir, dilerseniz tanıtım dokümanlarımızı talep edebilirsiniz.

90 GÜN ÜCRETSİZ