LogMeIn, Inc. (NASDAQ: LOGM), merkezi Boston, Massachusetts’te olup Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa, Asya ve Avustralya’da ek lokasyonlara sahiptir.
Dünyanın en iyi 10 halka açık SaaS şirketinden biri ve birleşik iletişim ve işbirliği, kimlik ve erişim yönetimi ile müşteri katılımı ve destek çözümlerinde pazar lideri olan LogMeIn, neredeyse dünyanın her ülkesine yayılan milyonlarca müşteriye sahiptir.
Herkesin anlamlı içgörü, daha derin ilişkiler ve daha iyi sonuçlar elde etmek için insanların birbirleriyle ve çevreleriyle nasıl etkileşime girmesini basitleştirmek LogMeIn’in büyümesine, bu pazarların her birinde liderlik pozisyonunda dünyanın en iyi 10 SaaS şirketinden biri olma yolunda yardımcı oldu.

On milyonlarca günlük kullanıcıyı, bir milyardan fazla müşteri etkileşimini ve yılda yirmi milyar sesli dakikayı destekleyen bir platformla, yalnızca modern çalışma biçiminden yararlanmaya değil, aynı zamanda esnek, dağınık, mobil, verimli ve üretken bir şekilde modern çalışma yönteminin icat edilmesine yardımcı oldu.

Kullanımı kolay ürünleri profesyoneller tarafından benimsenmekte ve müşterilerinin yolculuklarına daha fazla içgörü, daha basit iç ve dış işbirliği ve daha güçlü bir işgücü arayan küçük ve orta ölçekli işletmeler tarafından kullanılmaktadır.

LogMeIn Inc. Kurumsal Web Sitesi : https://www.logmeininc.com