LogMeIn 'den 'Acil Durum Uzaktan Çalışma Araçları' 90 Gün Ücretsiz!. | LogMeIn Türkiye Tek Yetkili İş Ortağı Authorized Partner GLOBALNET

LogMeIn ‘den ‘Acil Durum Uzaktan Çalışma Araçları’ 90 Gün Ücretsiz!.

Corona virüs ile mücadele kapsamında LogMeIn ‘den kar amacı gütmeyen ”sağlık kurumlarına, kamu kurumlarına, eğitim kurumlarına, belediyelere ve kamu yararına çalışan sivil toplum kuruluşlarına”

Acil Durum Uzaktan Çalışma Araçları

90 GÜN BOYUNCA ÜCRETSİZ !.

Corona virüs, tüm dünyadaki kuruluşları çalışanlarını ve topluluklarını güvende tutmak için politikaları yeniden gözden geçirmeye ve prosedürleri uygulamaya iterken, ihtiyaç duyulan iletişim ve uzaktan çalışma teknolojileri konusunda sağlık, eğitim, belediyeler ve kamu kurumlarına yardımcı olmak amacıyla acil durum uzaktan çalışma araçları sağlıyor.

Uzaktan çalışma teknolojilerinin lider firması LogMeIn ’in geliştirdiği çözümler, çalışma koşulları öngörülemediğinde bile güvenilir üretkenlik ve iletişim sağlıyor.

LogMeIn, Corona virüs ile mücadele kapsamında Acil Durum Uzaktan Çalışma Kitlerini, kar amacı gütmeyen sağlık kurumlarına, eğitim kurumlarına, belediyelere ve kamu yararına çalışan sivil toplum kuruluşlarına 90 gün boyunca ve ücretsiz olarak sunuyor.

Acil Durum Uzaktan Çalışma Araçları : 

  • Çevirimiçi Toplantı:GoToMeeting ile masaüstünüzden, web tarayıcınızdan veya mobil cihazınızdan erişilebilen anında, güvenilir yüz yüze işbirliği ile üretkenliği koruyabiliyorsunuz.
  • Çevirimiçi Eğitim ve Seminer:GoToTraining veya GoToWebinar ile, 3.000’e kadar katılımcıya sahip uzak ekipler için güçlü sunumlar sunun; tüm toplantılar veya kuruluş çapında duyurular için mükemmeldir.
  • Uzak Bağlantı:Central ve Pro ile çalışma masaüstünüze uzaktan erişin veya uç noktalarınızı her yerden yönetin.
  • Uzak Destek:Rescue Assist ile herhangi bir bilgisayar, mobil cihaz veya tabletten son kullanıcılarınız için kesintisiz bir uzaktan destek deneyimi sağlayın.

LogMeIn İş Ortağı GLOBALNET, LogMeIn firmasının uzaktan çalışma, online eğitim, online toplantı, online konferans, seminer, uzak sistem bilgisayar yönetimi konularında GoToMeeting, GoToWebinar, GoToTrainingRescue, RescueAssist, Central, LastPass ve Bold360 çözümleri ile Sağlık Hizmeti Veren Kurum ve Kuruluşlara LogMeIn Ürünleri ve Çözümleri konusunda destek sağlıyor.

TALEP EDİN