Blog - LogMeIn Türkiye Tek Yetkili İş Ortağı Authorized Partner GLOBALNET

Blog

LogMeIn – GLOBALNET Blog Sitesi GLOBALNET, LogMeIn, Bitrix24, Diji Teknoloji Haber, Makale, Duyurular

 • Video Konferans ve Webinar Ürünleri Bilgilendirme Semineri
  by globalnet on 15 Mart 2021 at 11:22

  ÖNER BİLİŞİM – GLOBALNET İşbirliğiyle Düzenlenen “Video Konferans ve Webinar Ürünleri Bilgilendirme Semineri” videosunu GLOBALNET GoToStage Kanalımızdan izleyebilirsiniz. The post Video Konferans ve Webinar Ürünleri Bilgilendirme Semineri appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • DİJİTAL DÜNYA KADINLARI ‘2021
  by globalnet on 9 Mart 2021 at 07:21

  DİJİTAL DÜNYA KADINLARI ‘2021, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü haftasında 10 Mart 2021 ‘de ÇEVRİMİÇİ olarak düzenliyor. Etkinliğin bu yılki teması “Dijital Dünya Kadınları : CESUR. ÜRETKEN. GİRİŞİMCİ” olarak belirlenmiştir. 10 Mart 2021 tarihinde, 14.30-16.30 saatleri arasında gerçekleşecek etkinlik, Türkiye Bilişim Derneği (TBD) önderliğinde GLOBALNET İnternet Teknolojileri ve YAZILIM firması tarafından organize ediliyor. 2019 yılında TSE Konferans Salonunda, 2020 … The post DİJİTAL DÜNYA KADINLARI ‘2021 appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Video Konferans ve Webinar Ürünleri Bilgilendirme Semineri
  by globalnet on 2 Mart 2021 at 16:03

  ÖNER BİLİŞİM – GLOBALNET İşbirliğiyle Video Konferans ve Webinar Ürünleri Hakkında Bilgilendirme Semineri gerçekleştirilecektir.  9 Mart 2021 Salı, Saat 14:00-15:00 arasında gerçekleştirilecek seminer hakkında bilgilere erişme ve kayıt olmak için lütfen şu sayfaya gidiniz : https://logmein.globalnet.com.tr/webinar The post Video Konferans ve Webinar Ürünleri Bilgilendirme Semineri appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • JOB ADVERTISEMENT: LOGMEIN SALES MANAGER
  by globalnet on 7 Ocak 2021 at 13:29

  JOB ADVERTISEMENT: LOGMEIN SALES MANAGER GLOBALNET, is the LogMeIn Authorized Partner company in Turkey. We are looking for an experienced SALES MANAGER to manage the promotion, sales and support processes of LOGMEIN Products. Knowledge, Experience and Experiences to Seek: – Very good English (reading, writing, understanding). – Having knowledge and experience on online technologies (online … The post JOB ADVERTISEMENT: LOGMEIN SALES MANAGER appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • 29-30 Aralık +% Ekstra İndirimler Duyurusu
  by globalnet on 27 Aralık 2020 at 21:05

  GLOBALNET ® Bitrix24 | LogMeIn | Diji  Mevcut yıl sonu kampanyalarımıza ilave sağladığımız ekstra indirimlerimiz ile ilgili bilgilendirmekteyiz. ” 29 – 30 ARALIK 2020 “ günlerinde verilecek siparişlerde kampanya fiyatlarına ilave  + %  Ekstra İndirimler ile karar verme sürecinize destek oluyoruz.  Bitrix24 , LogMeIn ve Diji  ürün ve hizmetlerimizle ilgili özel fiyatlar için hemen bize ulaşın. 0 532 111 66 04 satis@globalnet.com.tr … The post 29-30 Aralık +% Ekstra İndirimler Duyurusu appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • LogMeIn Rescue ile Çağrı merkezinizin üzerindeki yoğunluğu azaltın
  by globalnet on 23 Aralık 2020 at 10:54

  Çağrı merkezinizin üzerindeki yoğunluğu azaltmak, müşterilerinizin bilgisayarına uzaktan bağlanmak ister misiniz? Cevap evetse; LogMeIn Rescue ürünüyle tanışın! Detaylı bilgi almak için: logmein.globalnet.com.tr/rescu The post LogMeIn Rescue ile Çağrı merkezinizin üzerindeki yoğunluğu azaltın appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Teknik sorunları uzaktan LogMeIn Rescue ile çözün
  by globalnet on 17 Aralık 2020 at 10:18

  Teknik sorunları uzaktan kontrol,uzaktan inceleme, katılımsız erişim özellikleri ile LogMeIn Rescue ile çözün Çoklu Platform Desteği Çok Oturumlu Kullanım Teknisyen İşbirliği Rescue, şirketlere cihazlarda ve işletim sistemlerinde dahili ve harici müşterilere hizmet verme yeteneği sağlayan, amaca yönelik oluşturulmuş bir uzaktan destek aracıdır. Hem kurum içi çalışanlarınıza hem müşterilerinize hem de şubelerinize destek sağlayabileceğiniz tüm uçlarla … The post Teknik sorunları uzaktan LogMeIn Rescue ile çözün appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Her yıl 2.7 Milyon’dan fazla webinar LogMeIn GoToWebinar ile düzenleniyor.
  by globalnet on 17 Aralık 2020 at 09:40

  Hikayenizi paylaşın Ürününüzü tanıtın Eğitim verin Toplantı yapın LogMeIn GoToWebinar’ın Türkiye tek yetkili iş ortağı GLOBALNET ile iletişime geçin: logmein.globalnet.com.tr/gotowebinar The post Her yıl 2.7 Milyon’dan fazla webinar LogMeIn GoToWebinar ile düzenleniyor. appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • LogMeIn Ürünlerinde Aralık Ayına Özel İNDİRİMLER
  by globalnet on 12 Aralık 2020 at 23:33

  GLOBALNET, LogMeIn Ürünlerinde Aralık Ayına Özel İNDİRİMLER SAĞLIYOR! LogMeIn Ürünleri ile Sınırlar Olmadan Çalışın! Modern işgücünün potansiyelini ortaya çıkaran, her gün insanların birbirleriyle ve çevrelerindeki dünyayla etkileşimlerini basitleştiren ve ne zaman, nerede olursa olsun, işlerini en iyi şekilde yapmalarına yardımcı olan LogMeIn ürünleri ile sınırlar olmadan çalışın, Nerede olursanız olun işinizi en iyi şekilde yapmanızı … The post LogMeIn Ürünlerinde Aralık Ayına Özel İNDİRİMLER appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • 25 Milyon Kişi Dijital Yaşamlarını Güvenceye Almak İçin LastPass Kullanıyor
  by globalnet on 2 Ekim 2020 at 11:16

  BOSTON, 14 Eylül 2020 (GLOBE NEWSWIRE) – LogMeIn, sektör-lideri şifre yönetimi ve kimlik çözümü LastPass‘ın büyük bir dönüm noktasına ulaştığını duyurdu: Dünya çapında 25 milyon LastPass kullanıcısı. Parola yönetimi alanında bir öncü olan LastPass, hem bireyler hem de işletmeler için sorunsuz parola güvenliği sağlama misyonu üzerine kurulmuştur. On yıldan fazla bir süredir LastPass, binlerce işletmenin … The post 25 Milyon Kişi Dijital Yaşamlarını Güvenceye Almak İçin LastPass Kullanıyor appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

LogMeIn Duyuru, Haber Yazı ve Blog İçin Tıklayınız
TALEP EDİN